DENİZ MANZARALI VİLLALAR

Şeffaf Kalkan denizine dalın. Güneşlenin. Kataloğumuza göz atın ve  Kalkan'da sizin için seçtiğimiz Kiralık Deniz Manzaralı Villalara bir göz atın.

Burada, Kalkan'daki en güzel plajlara ve koylara yakın konaklama birimleri bulacaksınız. Belki antik şehirleri ve anıtları ziyaret etmeyi de tercih edersiniz?

Ya da müzeler ve arkeolojik alanlar?

Kalkan'daki Kiralık Deniz Manzaralı Villalarımıza göz atın. Doğru yeri seçmek tatilinizi tamamen değiştirecek. Kalkan'daki mükemmel villayı bir sonraki tatiliniz için kiralayacağınızdan ve çeşitli seçenekler tutmaya çalışacağınızdan emin olmak için katalogumuzu sürekli güncelliyoruz. Biz sadece tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

Villanızdan  gündoğumunu veya denize gün batımını seyredin, istediğiniz zaman denize bir dalış yapma özgürlüğünün tadını çıkarın ve günün sonunda yuvarlanan dalgaların sesi ile uykuya dalın. Kalkan'ın en seçkin Deniz Manzaralı kiralık villalarını topladık. Keyfini çıkarın!

Villa Kalkan'daki Deniz Manzaralı kiralık villalarımız, en iyi hizmeti makul bir fiyata isteyenlere uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Villa Kalkan'ın Kiralık Deniz Manzaralı Villalarında geçireceğiniz lüks bir tatil size muhteşem panoramik deniz manzarası, temiz kumsallarda kısa bir yürüyüş ve Türk mutfağının size sunabileceği en iyi tatların keyfini sunacaktır.

Geleneksel lükslerin deneyimine gelin ve hayatı gerektiği şekilde yaşamanın ne anlama geldiğini keşfedin.

Kiralık Deniz Manzaralı Villalarımız size personelin olağanüstü hizmetleri, sonsuz mekân ve lüksün daha önce hiç olmadığı deneyimi ile gerçek lüks anlayışınızdaki çıtayı yükselten bir tatil deneyimi sunar.

Canlı iklimin ve doğanın sınırsız güzelliğinin, yüzmek, dolaşmak veya sadece aileniz ve arkadaşlarınızla anın tadını çıkarırken, zihin ve bedeninizin eksiksiz revizyonu ile ilgili iç arzularınıza, mutlu ve mutlak huzurunuza yanıt vermenize yardımcı olun.  

Deniz Manzaralı Kiralık Villalarımızda elektrik, şu, tüpgaz, temizlik, havuz ve bahçe bakımı giderleri ücrete dahildir. Villalarımız haftada 1 kez temizlenmektedir. Havuz ve bahçe bakımı günde bir kez sabah veya akşam görevliler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Villa Kalkan, çiftler için romantik villalar,  deniz kıyısında lüks plaj evleri ve çok kalabalık aileler için mükemmel geniş, güzel bir şekilde sunulan villalara kadar uzanan benzersiz bir villa portföyü sunmaktadır. Bugün tatil evinizi  seçin ve mükemmel bir yolculuğa çıkın.

Bir tatilin değerini ve önemini biliyoruz. Bu bilinçle işimizi sürekli geliştiriyoruz ve benzersiz konuklarımıza en iyi hizmeti vermek için portföyümüze yatırım yapıyoruz. İtibarımızı geliştirirken işimizin her alanında mesleğimizi geliştirme konusundaki sorumluluklarımızın farkındayız. Biz her zaman yalnızca bir telefon görüşmesi kadar uzaktayız. Konaklamanız sırasında yardıma ihtiyacınız olduğunda, size yardımcı olmaya hazırız. Tek yapmanız gereken; Hiçbir endişeniz olmadan tatilinizin keyfini çıkarın.


Toplam 443 adet tesis listelendi.