VİLLA KALKAN

HAKKIMIZDA

2015 yılında Villa Kalkan(villakalkan.com.tr) markası ile faaliyetlerimize başladığımız firmamız 2018 yılı itibariyle Wings Seyahat(wings.com.tr) çatısı altında Villa/Apart konaklamasından otel rezervasyonları,günübirlik tur ve aktivite organizasyonlarına kadar 10’un üzerinde internet sitelerimiz, Kaş/Kalkan ve Fethiyede bulunan ofislerimiz ve bünyemizdeki yüzlerce konaklama tesisleriyle hizmet vermektedir.

Firmamız 11095 numaralı TURSAB A grubu seyahat acentası belgesine sahip olup Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

"Dürüstlük, güven ve kalite" anlayışımızla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edindik ve bu duruşumuzu dinamizm ile birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirmek için yola çıktık.

İşlerimizin tümünde ihtiyaçların doğru analizini yaparak en uygun portföyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten ve birlikte çalışmaktan gurur duyarız.

İster sürekli yaşamak için, ister tatil amaçlı, isterseniz emekliliğinizi geçirebileceğiniz, denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkararak kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceğiniz mekanlar sunabilmek ve yüz yüze tanışabilmek amacıyla sizleri de ofislerimize bekliyoruz.                                                                                                                           

Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

İŞİNİ AŞKLA YAPAN
Deneyim dolu bir ekip

Sektörde tecrübeli ve dinamik ekibimizle, aileniz ve sevdiklerinizle konforlu bir tatil geçirebilmeniz için yanınızdayız...

Doğan DURGUN

Satış Sorumlusu

Birtan TAŞKIN

Yazılım Mühendisi

Selkut ERKMEN

Satış Sorumlusu

Aslıhan ERÇETİN

Satış Sorumlusu

Mert BAPİR

Satış Sorumlusu

Ayşegül ŞİMŞEK

Satış Sorumlusu

Hatice KILINÇ

Satış Sorumlusu

Mehmet KOCABAŞ

Muhasebe Müdürü

Alper ÇELİK
Firma Kurucu Ortak alper@villakalkan.com.tr
Tamer ERHALİM
Firma Kurucu Ortak tamer@villakalkan.com.tr

VİLLA KALKAN

OFİSTEN KARELER

VİLLA KALKAN

BELGELERİMİZ