VİLLA KALKAN

HAKKIMIZDA

Wings Seyahat bünyesinde bulunan Villa Kalkan markası ile 2015 yılında Kalkan’da faaliyetlerimize başladığımız firmamız web siteleri aracılığıyla Kaş,Kalkan ve Fethiye gibi turistik bölgelerde özel havuzlu villaların ve apartların kiralanması hizmetini vermektedir. Firmamız 11095 numaralı TURSAB A grubu seyahat acentası belgesine sahip olup Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

Bünyemize kattığımız diğer markalarımız ve İngiltere'de kurduğumuz yeni şirketimiz Lycian Escapes ile "Dürüstlük, güven ve kalite" anlayışımızla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edindik ve bu duruşumuzu dinamizm ile birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirmek için yola çıktık.

Villa/Apart kiralama, işlerimizin tümünde ihtiyaçların doğru analizini yaparak en uygun portföyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten ve birlikte çalışmaktan gurur duyarız.

İster sürekli yaşamak için, ister tatil amaçlı, isterseniz emekliliğinizi geçirebileceğiniz, denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkararak kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceğiniz mekanlar sunabilmek ve yüz yüze tanışabilmek amacıyla sizleri de ofisimize bekliyoruz.                                                                                                                           

Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

*** FİRMAMIZA AİT YORUMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ ***

İŞİNİ AŞKLA YAPAN
Deneyim dolu bir ekip

Sektörde tecrübeli ve dinamik ekibimizle, aileniz ve sevdiklerinizle konforlu bir tatil geçirebilmeniz için yanınızdayız...

Uğur DURGUN

Operasyon Müdürü

Özgür KÜÇÜKÇANDIR

Incoming Opr. Müdürü

Doğan DURGUN

Satış Sorumlusu

İrem HORUZOĞLU

Satış Sorumlusu

Birtan TAŞKIN

Yazılım Mühendisi

Selkut ERKMEN

Satış Sorumlusu

Aslıhan ERÇETİN

Satış Sorumlusu

Alper ÇELİK
Firma Kurucu Ortak alper@villakalkan.com.tr
Tamer ERHALİM
Firma Kurucu Ortak tamer@villakalkan.com.tr

VİLLA KALKAN

OFİSTEN KARELER

VİLLA KALKAN

BELGELERİMİZ