HAYALİNDEKİ TATİL İÇİN VİLLANI ARAMAYA BAŞLA

Gelişmiş Arama
TANIYALIM
KAŞ

KİRALIK VİLLA KAŞ
Antalya'da yer yüzünde cenneti yaşatan ilçe olan Kaş Miami'yi aratmayan sahilleriyle göze çarpıcı duruyor. Bunun yanı sıra ormanlarının da temizliği havayı öyle bir değiştiriyor ki nefes aldığınızda ciğerlerinizin açıldığını derinden hissedeceksiniz, eminiz. Kaş’ta konaklama hizmeti veren firmamız

ile siz de Kaş’ın keyfini sürmek isterseniz, www.villakalkan.com.tr’ye tatilinizi planlamaya sizleri davet ediyoruz! Uygun fiyatlarla size özel bir tatil için, bizimle hemen iletişime geçin!
Kaş’ta Tatil Yapma Konusunda Önerilerimiz
Kaş, genellikle butik otel tarzıyla konaklama hizmeti veren firmalarla dolu. Fakat butik otellerde veya diğer otellerde haliyle bir kalabalıklık söz konusu. Toplu kullanılan havuzlardan yüksek oranda enfeksiyon kapma ihtimaliniz fazlalaşıyor ve bu da sizlerin istemediği bir durum olsa gerek. Menülerden oda temizliğine kadar çeşitli problemlerle karşılaşabileceğiniz bu tatil seçeneklerinde sınırlı bir tatil hizmeti alabilmeniz ise olası. Ancak Villa Kalkan olarak biz tüm villalarımızda tüm bu detaylara dikkat ettiğimize inanıyoruz. Her villanın kendine ayrı açık veya kapalı tercihe bağlı olan havuzu bulunuyor ve günde bir kez görevliler tarafından temizleniyor. Haliyle bu da hastalık kapma olanağınızı neredeyse sıfıra indiriyor. Aynı zamanda da yataklarınıza serilen örtülerin temizliği her zaman düzenli olarak yapılıyor ve villalarımız haftada bir kez olarak ücrete dahil bir şekilde yine görevlilerimiz tarafından temizleniyor. Yemekleriniz ise tıpkı yine evinizdeymişsiniz gibi taze bir şekilde kendi yapımlarınız oluyor. Böylece ailenizle birlikte hre konuda gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz bir tatil imkanı sunuyoruz.
Her yere kısa mesafe de olan villa konumlarımız da sizleri çok memnun edecektir. Akşamları eğlenmek için gidebileceğiniz barlar, diskolar ve kafelere benzer birçok eğlence mekanları Villa Kalkan villalarının yakınlarında bulunmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaçlarınızı kolayca alabileceğiniz ve hediyelik eşyaların her çeşidini bulabileceğiniz çarşılara yakın olan Villa Kalkan’daki tatil dönüşünüze sevdiklerinize de hediyeler götürebilirsiniz.
Sizleri de bu hayal gibi tatili yapmak için Villa Kalkan’a bekliyoruz. Kaş'ta bulunan kiralık villalarımızda yerinizi rezerve etmeniz bizleri mutlu eder. www.villakalkan.com.tr’ üzerinden seçeceğiniz villalarda sizlere her zaman yardımcı olmak isteriz. Beğendiğiniz villalarla tatil yapmak için bizlere ulaşın, tatilinizi hemen planlayalım!

 


Toplam 17 adet tesis listelendi.