HAYALİNDEKİ TATİL İÇİN VİLLANI ARAMAYA BAŞLA

Gelişmiş Arama
TANIYALIM
FETHİYE

Fethiye’deki En Güzel Kiralık Villalar 

 

Kendine özgü muhteşem yeşillikleri, eşsiz mavilikleri ile ünlü olan Fethiye, yalnızca yerli değil yabancı turistlerin de göz bebeği olan bir kent.

Saklı cennet olarak tanımlanan bu bölgede tatil dönemini geçirmek, birçok kişinin tüm stresini ortadan kaldırması anlamına gelmektedir. Fethiye çevresinde olan pek çok kişi, günübirlik olarak bölgeyi ziyaret ederek buradaki güzellikleri keşfetmeyi ihmal etmezler. Ancak bölgeden uzakta olan kişiler, burada çok daha fazla zaman geçirmek için tatil planlarını buna göre yapmayı tercih ediyorlar. Tatil için plan yapmakta olan birçok kişi ilk olarak otelleri tercih ederler. Çünkü başka bir alternatifin olmadığını düşünürler. Ancak şimdilerde biz sizlerin bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına gerekli olan her türlü adımı atıyor ve Fethiye kiralık villa seçeneklerini sizlere sunuyoruz.  

 

Daha önceki zamanlarda kiralık villa kavramı ülkemizde çok fazla ön planda olan bir konu değildi. Bundan dolayı da pek çok tatil sever ne kadar fazla avantajı olursa olsun fark etmez bu tatil seçeneği hakkında bilgi sahibi olmadığı için tercihini bu yönden yana yapmıyorlardı. Lakin zamanın ilerlemesi ile beraber Villa Kalkan olarak sizlere bu alanda en iyisini sunmayı hedefledik ve hedeflerimiz doğrultusunda da sizlere birbirinden farklı kiralık villa Fethiye alternatiflerini sunmaya başladık. Bu sayede artık tatil için Fethiye’yi tercih ettiğiniz zaman buradaki vaktinizi keyifli geçirmek adına yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.  

 

Kiralık Fethiye Villalarının Avantajları  

 

İnsanların şimdilerde Fethiye kiralık villa araştırmalarını yapmalarının aslında pek çok farklı nedeni bulunuyor. Bu nedenlerin başında gelen etken ise sizlerin kendinizi evinizde hissetmeniz adına gerekli olan her detayı villalarımızda barındırmamız. Normalde otel gibi yerlerde tatil yapmak istediğiniz zaman ilk aşamada her şey son derece iyi gibi gelmektedir. Çünkü kalınacak yer ve yemekler tamamen hazır bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ancak tatile başladığınız zaman da görebileceğiniz üzere aslında otelde tatile başladığınız zaman belli başlı şeyler için sizlere bir zaman dilimi sunulmaktadır. Örneğin akşam kaçta yattığınız ya da aç olup olmamanız önemli değil, kahvaltı için belirlenen süre zarfında otelin yemek yenilen kısmında olmanız zorunludur.  

 

Aksi durumda kahvaltı yapmak için otelin içinde ya da dışarıda herhangi bir yerde ekstradan para vermeniz gerekmektedir. Aynı durum diğer öğünler için de geçerli olacaktır. Bununla beraber güneşlenmek ya da havuza girmek adına otelin dışına çıkmanız halinde ne yazık ki tek başına olmayacaksınız. Bu durum özellikle de ailesi ile beraber tatilde dilediği gibi zaman geçirmek isteyenlerin isteklerini asla karşılamayacaktır. Kiralık villa Fethiye seçeneklerimiz ise bu aşamada devreye girmektedir. Çünkü bu villaları incelediğiniz zaman da görebileceğiniz üzere her biri sizlerin isteklerinin tam anlamıyla yerine getirilmesi adına özel olarak hazırlanmıştır.  

 

Villaların içerisinde yer almakta olan detayların her biri, tarafımızca önceden düşünülmüş ve daha sonrasında villaya eklenmiştir. Fethiye’de kiralık villa tatili için bizim sizlere sunmuş olduğumuz villalardaki mobilyaların her biri lüks ve konforun birleşimi olacak şekilde özel olarak seçilmektedir. Oturma odasının yanı sıra banyo, mutfak ve yatak odası gibi oldukça önemli olan odalardaki tüm detaylar da yine sizler için villalarda yer almaktadır. Son dönemlerin gözdesi olan smart teknoloji detayları da yine Fethiye kiralık villa alternatiflerimiz üzerinden sizlere sunulmaktadır. Dolayısıyla burada zaman geçirirken kendinizi evinizde gibi hissetmeniz son derece olası olmaktadır.  

 

Özel Havuzlu Villalar 

 

Masmavi denizlerin yakınında olsa da havuzu korunaklı kiralık villa Fethiye hizmetimiz ile beraber ister denizde isterseniz tamamen size özel olarak hazırlanmış olan havuzda da zamanınızı geçirmeniz mümkündür. Özellikle de aileniz ya da sevdikleriniz ile beraber muhafazakar bir tatile çıkmak istiyor ancak bunu otellerde ne kadar istemiş olursanız olun fark etmez elde edemeyeceğinizi düşünüyorsanız, sizlere sunmuş olduğumuz Fethiye muhafazakar kiralık villa çeşitlerimiz arasından tercihlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Havuzlarımızın boyutları villalara bağlı olarak değişim göstermektedir. Ancak değişmeyen tek şey havuzun etrafının tamamen duvarlar ile kaplı olmasıdır. Yani villanın dış kısmında yer almakta olan bahçe ve havuzda zaman geçirirken çevreden hiç kimse sizleri rahatsız etmeyecektir.  

 

Siz de bu sayede kiralık villa Fethiye seçiminiz ile beraber tatilinizin tadını doyasıya çıkartmış olacaksınız. Özellikle de kalabalık aile grubunuz ile tatile çıkmak istediğiniz zaman geniş bahçeli ve havuzlu villalarımız sizlere aradıklarınızı verecektir. Bahçenin içerisinde yer alan çocuk oyun alanı sayesinde çocuklarınız burada güvenle zamanlarını geçirebileceklerdir. Bahçenin kapası kapalı olduğu ve yalnızca sizin açabileceğiniz göz önünde bulundurulduğu zaman çocuklarınızın burada zamanını dilediği şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız havuz başında ya da oyun alanında zamanlarını eğlenerek geçirirken siz de yorgunluğunuzu dilediğiniz gibi atarak tatilin tadını doyasıya çıkartabileceksiniz.  

 

Balayı için İdeal Seçim 

 

Balayı dönemine girecek ve bu konuda planlar yapmak istiyor ancak bu aşamada en iyi sonuçları nasıl elde edebileceğiniz ile alakalı tam anlamıyla bilgi sahibi olamıyorsanız; Fethiye balayı kiralık villa seçimini yapmanızla beraber aradığınız cevaplara da ulaşmış olacaksınız. Balayı döneminde neler istediğinizi biliyor ve bunların hepsini eksiksiz olarak yerine getirmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Balayı villalarımızın hepsi, Fethiye’nin en güzel yerlerinde konumlandırılmıştır. Bu sayede yalnızca tatilinizi villanın içerisinde geçirmek zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda seçmiş olacağınız villaya yakın olan pek çok tarihi ve doğal güzelliklere de ulaşabileceksiniz. Balayı için hazırlamakta olduğumuz villalar iki kişilik olacak şekilde sunulmaktadır. Villanın içerisinde balayınız için geçecek olan süre zarfında ihtiyaç duyacağınız her şey eksiksiz olarak yer almaktadır. Size de bu aşamada sadece geçireceğiniz zamandan keyif almak kalacaktır.  

 

Fethiye’de Nerelere Gidebilirsiniz? 

 

Yapmış olacağınız Fethiye kiralık villa seçiminizden sonra ise artık sıra burada neler yapabileceğinize gelecektir. Tarihi yerlere merakınız varsa, merkeze oldukça yakın olan Amintas Kaya Mezarları ve Telmessos Antik Kenti bu aşamada öncelikli olarak gitmeniz gereken yerlerden bir tanesi. Buradaki lahitler ve kaya mezarları, şehrin tarihini sizlere etkili şekilde sunacaktır. Buranın ilerisine gittiğiniz zaman ise karşınıza Fethiye Kalesi çıkacaktır. Ne zaman yapıldığı belli olmasa da buradaki manzara tahmin edebileceğinizden çok daha güzel. Kayaköy ise buraya geldiğiniz zaman görmeniz gereken en önemli yerlerden bir tanesi.  

 

Fethiye’nin plajları herkes tarafından biliniyor olsa da Kayaköy, pek fazla kişinin bilmediği tarihi bir lokasyon. Likya kalıntılarının üzerine kurulmuş olan bu köyde 2 kilise, 14 şapel ve 3500 civarında da ev bulunmaktadır. Bölge şimdilerde ziyarete açık konumdadır. Bu 3 yerin yanı sıra Fethiye’de gezilip görülecek pek çok farklı yer bulunmaktadır. Bunların her birinin ziyareti için uzun bir Fethiye’de kiralık villa tatili sizlere aradıklarınızı verecektir.  

 

Uygun fiyatlara en iyi şekilde villa tatili yapmak isteyen ancak bu aşamada doğru kararı nasıl verebileceğini bilemeyenlerdenseniz, https://villakalkan.com.tr/ olarak sizlere aradıklarınızı en iyi şekilde vermeyi hedefliyoruz. Siz de sitemizi ziyaret ederek en iyi villa alternatifleri arasından sorunsuzca seçimlerinizi yapabilirsiniz.  


Toplam 308 adet tesis listelendi.