Ne Aramıştınız ?

VİLLA EYLÜL

Deniz Manzaralı Villa

KEŞFET

Fotoğrafları Tam Ekran Görüntülemek İçin Lütfen Sağ Üstte Yer Alan İkona Tıklayınız.

FİYATLAR

Müsaitlik Durumunu Görebilmek İçin Rezervasyon Yap Butonuna Tıklayabilirsiniz.Dönemlere Göre Verilen Haftalık (7 Gecelik) Fiyatlar 2018 Yılı İçin Geçerlidir.
REZERVASYON YAP

VİLLA EYLÜL

Kalkan ortalan mevkiinde bulunan villa 5 adet süit yatak odasına sahiptir. Her odası panaromik deniz ve doğa manzaralı olup, bahçeli ve özel havuzlu bir villadır.

Villanın giriş katında salon ve Amerikan mutfak bulunmaktadır.  Salon ve mutfak terasa açılmakta olup, salon terasında 6 ve 4 er kişilik yemek masası grupları bulunmaktadır.

Salon Deniz manzaralı bir terasa sahiptir. Modern oturma grubları ile döşenmiş olup 102 ekran led tv, blueray DVD oynatıcı,2 çanaklı uydu alıcı, kablosuz internet WC+banyo bulunmaktadır.

Amerikan mutfak salon katında bulunmaktadır. 12 kişilik yemek takımına sahip olan mutfak, Bosh marka beyaz eşyalar ile döşenmiş olup tam donanımlı bir şekildedir. 8 kişilik yemek masası grubuna sahip olan mutfaktan terasa çıkış sağlanmaktadır.

     Havuz Ebatı  : En : 3.50 m / Boy: 9.50 m / Derinlik: 1.55 m 

Binanın zemin katında 2 adet yatak odası bulunmaktadır.

Birinci yatak odası zemin kattadır.  2 adet tek kişilik yatak bulunan oda deniz manzaralıdır.   Özel banyosu ile süit bir odadır. Klima, gardolop, şifonyer ve komidin odalarımızda standart olarak bulunmaktadır.

İkinci yatak odası zemin kattadır.  2 adet tek kişilik yatak bulunan oda deniz manzaralıdır.   Özel banyosu ile süit bir odadır. Klima, gardolop, şifonyer ve komidin odalarımızda standart olarak bulunmaktadır.

Üçüncü yatak odası 2. Kattadır .  1 adet çift kişilik yatak bulunan oda deniz manzaralıdır.   Özel banyosu ile süit bir odadır. Klima, gardolop, şifonyer ve komidin odalarımızda standart olarak bulunmaktadır. Bu odada diğer odalardan farklı olarak jakuzi bulunmaktadır.

Dördüncü yatak odası 2. Kattadır .  1 adet çift kişilik yatak bulunan oda deniz manzaralıdır.   Özel banyosu ile süit bir odadır. Klima, gardolop, şifonyer ve komidin odalarımızda standart olarak bulunmaktadır.

Beşinci yatak odası çatı katındadır. 1 adet çift kişilik yatak bulunan oda deniz manzaralıdır.   Özel banyosu ile süit bir odadır. Klima, dolap, şifonyer ve komidin odalarımızda standart olarak bulunmaktadır.

    Villa 10 kişilik temiz nevresim, havlu takımı  ve 10 kişilik plaj havlusu ile müşterilerimize teslim edilmektedir.

 

Ç.Makinesi
B.Makinesi
Wi-Fi
Klima
Özel Havuzlu
Deniz Manzaralı

BİLMENİZ GEREKENLER

 • ÜCRETE DAHİL OLANLAR

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR

  Elektrik,su,tüpgaz kullanımı,havuz ve bahçe bakımı giderleri ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir. Villalarımızda yemek servisi verilmemektedir. Belirtilen ücretlere yemek servisi dahil değildir.

 • ÜCRETE DAHİL OLANLAR

  HASAR DEPOZİTOSU

  Villalarımızda hasar depozito ücreti 500₺ - 1.000₺ arasında değişmektedir. Villaya giriş yapılırken nakit olarak tahsil edilir; Villadan ayrılırken yapılan kontrollerde hasar, zayi, kırık, dökük vb. görülmediği takdirde paranız iade edilir.

 • ÜCRETE DAHİL OLANLAR

  TEMİZLİK

  Villalarımız temiz ve kullanıma hazır bir şekilde sizlere sunulur. Ekstra temizlik ücrete tabidir.

 • ÜCRETE DAHİL OLANLAR

  HAVUZ VE BAHÇE BAKIMI

  Bakımlar günde bir kez sabah veya akşam görevliler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

NE

NEREDE!

Restaurant 1 km
Deniz 1.5 km
Market 40 m
Kent Merkezi 1 km
Havaalanı 125 km
Sağlık Ocağı 1.5 km

SİZİ ARAYALIM