LÜKS VİLLALAR

Türkiye'nin en güzel tatil yörelerinden birisi olan Kalkan'da lüks villa kiralama ile rüya gibi bir villa tatilinin keyfini çıkarın.
Kalkan, güneşli, eski şehir cazibesinin modern bir ortam ile ideal kombinasyonu ile lüks villa tatiliniz için mükemmel bir yer olarak

size lüks bir seyahat hedefi sunar.

Villa Kalkan, sizi şımarmaya ve hayalinizdeki tatilin tadını çıkarmaya davet ediyor. Size mevcut en prestijli ve seçkin özellikli Kiralık Lüks Villaları sunuyoruz. Villalarımız benzersiz, şık ve seçkindir. Lüks villalarımızın  tamamı son derece bilgili uzman ekibimiz tarafından titizlikle seçilmiştir. Profesyonel villa kiralama uzmanlarımız, size olağanüstü bir değer, hizmet ve uzmanlık sunarken, en zorlu ihtiyaçları karşılamak konusunda da kararlıdır.

Biz diğerlerinden farklıyız. Uzmanlarımız sizin için doğru tatil mekanını bulacaktır.
Özel lüks bir villa kiralama keyifli bir süreç olabilir, bu yüzden bunu mümkün olduğunca zahmetsiz ve kolay yapmak gerekir. Web sitemizde Kiralık Lüks Villalara göz atabilir, fotoğrafları tarayabilir, açıklamaları okuyabilir ve hatta belirli bir mülk için sanal bir tur atabilirsiniz. Seçimlerinizi daralttığınızda, tatil planlarınızı ve kişisel tercihlerinizi bize bildirmek için bizi arayabilirsiniz. Bir görüşme sizi bir rezervasyon yapmaya zorunlu kılmaz, ancak ekibimiz ile birlikte beklentilerinize en uygun villaları ve hizmetleri seçmenize yardımcı olur.

Kendi villanızın size verebileceği ekstra özgürlük ve gizliliği tercih ederseniz, gelin ve Villa Kalkan' ın Kiralık Lüks Villa Koleksiyonunu keşfedin.
En olağanüstü mekanlar, görkemli iç mekanlar, güzel bahçeler ve açık alanlar sunan lüks villa koleksiyonu.

Biz sitemizde size Kiralık Lüks Villa bulmanıza yardımcı olacak bir takım araçlar sunuyoruz, ancak bizimle doğrudan temas kurmaktan çekinmeyin.
Çalışmalarımız, hayatınızın en önemli bölümlerinden biri olan sevdiklerinizle boş zamanınızı onurlandırmayı içerir.

Kiralık Lüks Villalarımızda elektrik, su, tüpgaz, temizlik, havuz ve bahçe bakımı giderleri ücrete dahildir. Villalarımız haftada 1 kez temizlenmektedir. Havuz ve bahcelerimizin bakımı günde bir kez sabah veya akşam görevliler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Amacımız beklentilerinizi her şekilde aşmaktır!
Kalkan'daki kiralık lüks villa portföyümüz size eşsiz bir tatil deneyimi için otantik, çekici ve özel konaklama imkanı sunuyor.
Size tekrarlamak isteyeceğiniz eşsiz ve seçkin bir tatil deneyimi sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.


Toplam 246 adet tesis listelendi.