KAPALI HAVUZLU VİLLALAR

İnsanların yoğun iş temposu yüzünden iş stresini atacağı, okuyanların ise derslerden bunaldığı anda aradığı bir kurtuluştur tatil yapmak. Tatile gidilecek yerin belirli bir standartlara sahip olmasını isteyen tatilcilerin, en çok araştırdığı ve talep ettiği kriter kapalı yüzme havuzu olan otellerdir.

Ancak mevsimsel yoğunluk ve turistlerin ülkemize akın etmesi sebebiyle, hayal edilen havuz keyfi buruk anılarla son bulabilmektedir.

Özellikle, ailelerin ve çiftlerin en çok tercih ettiği kapalı yüzme havuzları, tatilciler için en az otelin temizliği vb konular kadar önemlidir. Stresten uzaklaşmak isteyen tatilciler, otellerin doluluğu gibi bir takım nedenlerden ötürü hayal ettiği gibi bir tatil yapamamaktan şikayet etmektedir. Villa Kalkan olarak bizler, ailelerimizin ve çiftlerimiz için özel olarak tasarladığımız "özel korunaklı açık ve kapalı yüzme havuzlarımız" ile kişiye özel tatil keyfini sunmaktayız.

Havuzların çok fazla insan tarafından kullanılması nedeniyle oluşabilecek hastalıkların da önemli bir nokta olduğunu vurgulamaktayız. Kapalı yüzme havuzlu villa talebiniz doğrultusunda bizler, beğendiğiniz villayı siz gelmeden önce temizleyerek ve özel olarak hazırlayarak teslime hazır ederiz. İslami koşullar altında hazırlayacağımız kapalı yüzme havuzlu villamız da, sevdiklerinizle mutlu günler geçirerek, unutulmaz bir tatil yaşarsınız. Peki neden kapalı yüzme havuzlu villa? İlk olarak, Kişiye özel olarak verilen kapalı yüzme havuzlu villalarımız, otellere göre sağlık açısından daha temiz ve hijyeniktir.

Tatiliniz boyunca kapabileceğiniz enfeksiyonlara karşı gerekli tedbirler alınır. Buna ek olarak, Otellerde yemek sırası beklemeden, şık ve konforlu bir şekilde yemek yiyebilir, büyük otellerdeki gibi çok fazla dolaşmadan villanıza ulaşabilirsiniz. Muhafazakar misafirlerimiz, romantik anlarını villanın çimlerinde ve diğer alanlarda istediği gibi yapabilir, dilerse parti bile verebilir. Ve son olarak, özgürlüğün sınırsız olarak hediye edildiği kapalı yüzme havuzlu villalarımız da, sevdikleriniz ile doyasıya bir tatil geçirebilirsiniz. Kapalı yüzme havuzlu villalarımız için, siz değerli ziyaretçilerimiz; web sitemizde bulunan telefon numaraları vasıtasıyla veya mail yolu ile bizlere her gün ulaşabilir, rezervasyon işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak, sevdiklerinizle geçireceğiniz en güzel tatilin ilk adımını bizimle atmış olursunuz.


Toplam 150 adet tesis listelendi.