05 Oca 2019

VİLLA TATİLİ

MUHAFAZAKAR VİLLALAR

Muhafazakar Aileler için Kiralık Villa

Muhafazakar aileler genellikle tatil yaparken hem rahat bir şekilde ibadetlerini gerçekleştirmek istiyor, hem de gözlerden uzak bir şekilde aileleriyle huzurlu bir tatil yaşamak istiyor. Peki bu ikisi nasıl birlikte mümkün olabilir? Muhafazakar villa seçenekleriyle hem huzur hem de güzel bir tatili ailenizle rahatça yaşayabilirsiniz. Kısaca bunun nasıl olabileceğini açıklayalım.

Muhafazakar Villa Seçeneklerini Görmek  için Buraya Bakabilirsiniz

  • Muhafazakar Villa Nasıl Oluyor?

Öncelikle bir konuda sizleri rahatlatalım. Muhafazakar villa tatilini seçtiğinizde ailenizi kimsenin görmesine, yaşadığınız tatili bilmesine gerek kalmaz. Evinizdeki huzurlu aile ortamını Kalkan, Kaş, Fethiye gibi doğa harikası bölgelere taşımış olursunuz. Bakışlardan rahatsız olmadan kendinize ait bir tesiste doğa

Devamını Oku
MUHAFAZAKAR VİLLALAR
05 Oca 2019

VİLLA TATİLİ

KIŞ AYLARINA UYGUN VİLLALAR

Tatil dendiğinde, kardan denize, paraşütten jet skiye uzanan bir dizi aktivite gözümüzün önüne gelir. Her mevsimin ülkemizde ayrı bir güzelliği ve özelliği olduğunu bilen vatandaşlarımız ve turistler, kış aylarında da tatil beldelerini akın akın doldurmaktadır. Öyle ki, Kış mevsiminde beyaz gelinlik misali, her yeri kaplayan kar ile kış tatili sezonu açılmakta ve kış tatilcileri tatil yapmak için Türkiye'nin dört bir tarafına gitmektedir.

Kışın yağmur ormanlarında dolaşmak isteyenler Karadeniz'e veya Akdeniz'e, kardan adam yapmak ve kayak yapmak isteyenler ise Bolu ve Doğu kentlerine akın etmektedir. Kış turizminin ilk günlerinde oluşan talep yoğunluğu fiyatlara da yansıyarak kış tatili yapmak isteyen kişilerin, bütçelerine uymamaktadır.

Devamını Oku
KIŞ AYLARINA UYGUN VİLLALAR
05 Oca 2019

VİLLA TATİLİ

KAPALI HAVUZLU VİLLALAR

İnsanların yoğun iş temposu yüzünden iş stresini atacağı, okuyanların ise derslerden bunaldığı anda aradığı bir kurtuluştur tatil yapmak. Tatile gidilecek yerin belirli bir standartlara sahip olmasını isteyen tatilcilerin, en çok araştırdığı ve talep ettiği kriter kapalı yüzme havuzu olan otellerdir. Ancak mevsimsel yoğunluk ve turistlerin ülkemize akın etmesi sebebiyle, hayal edilen havuz keyfi buruk anılarla son bulabilmektedir.

Özellikle, ailelerin ve çiftlerin en çok tercih ettiği kapalı yüzme havuzları, tatilciler için en az otelin temizliği vb konular kadar önemlidir. Stresten uzaklaşmak isteyen tatilciler, otellerin doluluğu gibi bir takım nedenlerden ötürü hayal ettiği gibi bir tatil yapamamaktan şikayet etmektedir. Villa Kalkan olarak bizler,

Devamını Oku
KAPALI HAVUZLU VİLLALAR
05 Oca 2019

VİLLA TATİLİ

DENİZ MANZARALI VİLLALAR

Şeffaf Kalkan denizine dalın. Güneşlenin. Sizin için seçtiğimiz Kiralık Deniz Manzaralı Villalara bir göz atın.

Burada, Kalkan'daki en güzel plajlara ve koylara yakın konaklama birimleri bulacaksınız. Belki antik şehirleri ve anıtları ziyaret etmeyi de tercih edersiniz? Ya da müzeler ve arkeolojik alanlar?

Kalkan'daki Kiralık Deniz Manzaralı Villalarımıza göz atın. Doğru yeri seçmek tatilinizi tamamen değiştirecek. Kalkan'daki mükemmel villayı bir sonraki tatiliniz için kiralayacağınızdan ve çeşitli seçenekler tutmaya çalışacağınızdan emin olmak için katalogumuzu sürekli güncelliyoruz. Biz sadece tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

Villanızdan  gündoğumunu veya denize gün batımını seyredin, istediğiniz zaman denize bir dalış yapma özgürlüğünün tadını çıkarın ve günün sonunda yuvarlanan dalgaların sesi

Devamını Oku
DENİZ MANZARALI VİLLALAR
05 Oca 2019

VİLLA TATİLİ

ÇOCUK HAVUZLU VİLLALAR

Çocuk Havuzlu Villa Tatilin gelmesini dört gözle bekleyenler bir tek yetişkinler değil elbette. Çocuklarımızın eğlencesi neşesi bizlerin de neşesidir. Tatile gitmek için kalan günleri sayan çocuklar için en önemli tatil eğlencesi havuzdur. Tüm sene okul sınav ev üçgeninde yorulan çocuklar, enerjilerini atmak için heyecanla okulların tatil olmasını bekler. Okul sonu karnelerini alan çocuklar ise, büyük sevinçle ailelerine karnelerini götürerek , tatil için hazırlık yaparlar.

Tahmin edildiği üzere, çocuklar en çok denize girmeyi değil, havuzda yüzmeyi, havuza atlamayı sever. Havuza atlamak, aquaparklardaki çeşitli oyuncaklara bayılan çocuklar için havuz bir tatilin olmazsa olmazlarındandır. Aileler de hem kendileri hem de çocuklarının ; mutlu olması

Devamını Oku
ÇOCUK HAVUZLU VİLLALAR