GENEL / VİLLA TATİLİ
14 Eyl 2021

Marmaris'te Nerede Kalabilirsiniz?

En fazla turisti kendine çeken bölgelerin başında kendine yer bulan Marmaris, var olan güzellikleri ile de gerek yerli gerekse yabancı turistler tarafından her geçen gün çok daha fazla insanın ziyaret ettiği noktalardan bir tanesi olmayı başarıyor. Burada bir taraftan Muğla kiralık villa seçeneklerini inceleyerek seçiminizi yaparken diğer taraftan da bölgedeki güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Marmaris’in Yeşillikleri

Tatiliniz esnasında Muğla kiralık villa içerisinde zamanınızı geçirirken yeşil doğanın tadını doyasıya çıkartmak istediğiniz zaman Marmaris Milli Parkı isteklerinizi en iyi şekilde yerine getirmeyi başaracaktır. 1996 yılında milli park ilan edilen bölge kendine özgü orman topluluğu ile meşhurdur. Burada yetişmekte olan Sığla ağacının yanı sıra burası hem ormanlık alanı hem de denizi içermektedir. Milli parkın içinde farklı kuş türleri ve hayvanların yanı sıra Amos Kent Kalıntıları, Antik Phykos Kenti, Cennet Adası, en değmemiş kıyılar, piknik ve kamp alanları da bulunmaktadır.

 

Etkileyici Plajlar

Merkeze son derece yakın olmasından dolayı İçmeler Plajı sıklıkla gidilen bir plaj olarak da bilinmektedir. Dingin ve berrak bir denize sahip olan plajda yeme içme tesisleri de bulunmaktadır.

 

Turunç Plajı ise mavi bayraklı plajlar arasında yer almaktadır. Dalış için en fazla tercih edilen bölgeler arasında bulunan bu plajda hem yemyeşil doğanın tadını çıkartabilir hem de dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

Kleopatra Plajı, ismini altın renkli kumlarından almaktadır. Anlatılanlara göre zamanında Kleopatra da burada yüzmüştür.

 

Marmaris’te Nerede Kalabilirsiniz?

Oldukça popüler bir tatil lokasyonu olmasından dolayı buraya gelen kişiler dildikleri tarzdaki konaklama alternatiflerini inceleyerek aralarından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar. Son dönemlerde ise birçok kişi villakalkan.com.tr üzerinden Muğla kiralık villa incelemelerini yaparak diledikleri kişiler ile beraber tatillerini tam anlamıyla istedikleri yerlerde geçirme imkanına da erişmiş oluyorlar. Farklı özelliklere sahip olan bu kiralık villalar, geldiğiniz zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacak şeyleri içerisinde barındırmaktadır. Böylelikle seçeceğiniz kiralık villalar ile beraber tatilinizi hem dinlenerek geçirecek hem de bölgede yer alan ve turistlerin sıklıkla gittikleri yerlere istediğiniz zaman giderek unutulmaz zamanlar geçirmiş olursunuz.

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin