05 Oca 2019

KALKAN'DA YER ALAN PLAJLAR

KALKAN'DA YER ALAN PLAJLAR

Kalkan Çevresinde bulunan plajlar her biri ayrı güzelliklere sahiptir. Kalkan Halk Plaji, Kaputas Plaji ve Dünyanın en uzun plajlarından bir tanesi olan Patara Plaji güzel ve güneşli bir gün geçirmek adına ziyaret edilmesi gereken yerlerden birisidir. Ayrıca Kalkan Koyunun farklı bölgelerinde bulunan bir çok beach club’dan faydanalabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kalkan'da yer alan beach clublardan bir kısmını Buraya Tıklayarak izleyebilirsiniz.

Devamını Oku
KALKAN'DA YER ALAN PLAJLAR
05 Oca 2019

KALKAN'DA YER ALAN PLAJLAR

KAPUTAŞ PLAJI

Türkiye'nin tartışmasız en güzel plajı olarak bilinen Kaputaş Plajı Kalkana 7 km, Kaş’a ise 19km uzaklıktadır. Avrupada bir çok ünlü turizm firması tarafından Türkiye’nin tanıtımlarına en fazla konu olan yerdir. Kalkan'dan saat başı kalkan minimüslerle ulaşılabileceği gibi, taksi veya kendi aracınızlada 5 dakikalık bir yolculukla ulaşılabilmektedir.

Derin bir kanyondan Akdenize açılan plaj, dik kayaların gölgesinde size Akdeniz göz kamaştıran renklerini, dalgaların mükemmel dansını, sırtınıza dağlardan gelen kekik kokuları ile delice esen rüzgarı hissettirerek bu inanılması nerdeyse imkansız güzelliği sunmaktadır. Akdenizi birde buradan dinlemek, güneşi seytretmek, denizin kokusunu buradan ciğerlerine çekmek, gözlerini kapatıp hayata dair hayaller kurmak ve deryalarda kaybolmak gibidir Kaputaş. 

Devamını Oku
KAPUTAŞ PLAJI