05 Oca 2019

KALKAN'DA YAPILACAKLAR

KALKAN'DA AKTİVİTE

Kallkan tatilinizde farklı aktiviteler yapmak istemeniz durumunda Günlük Tekne Turları, Yakamoz Tekne Turları, Jip Safari Turları, Saklıkent Kanyon Turları, Meis Adası Turları, At Biniciliği, Scuba Diving Su Altı Sporları sizlere sunacağımız öneriler arasında yer almaktadır.

Kalkan'da farklı damak zevklerine hitap eden dünyanın bir çok mutfağından değişik lezzetler sunan, her biri birbirinden farklı manzarlar eşliğinde hizmet veren 200'ün üzerinde restauranttan bütçenize ve zevkinize göre günün her öğününde faydalanabilirsiniz. Kalkan bütün doğal ve tarihsel güzelliklerinin dışında restaurantları ile ün kazanmış bir turizm bölgesidir. Özellikle her biri ayrı bir manzaraya sahip olan teras restaurantlardan birisinde romantik bir akşam yemeğini tavsiye etmektediyiz. Eminiz

Devamını Oku
KALKAN'DA AKTİVİTE
14 Ara 2018

KALKAN'DA YAPILACAKLAR

KALKAN TATİLİNİZDE YAPILACAKLAR LİSTESİ

Kalkan Tatilinizde Yapılacaklar Listesi
İngilizlerin ve Ruslar’ın akın akın tercih ettiği Antalya’nın en uç köşesinde yer alan ormanları ve masmavi denizi ile kendine hayran bırakan cennet ilçe Kalkan’da tatil yapacaklardan mısınız? Kalkan’da konaklamak için otelleri tercih edebilir ya da Villa Kalkan olarak sizlere özel olarak hazırladığımız kiralık villa kalkan seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Villa Kalkan’ın balayı ve muhafazakar villaları ile konaklamanızı da hal ettikten sonra sırada Kalkan’ı turlamak var! Masmavi denizinden ormanlarının güzelliğine, mis gibi kokan çiçeklerinden doğal ürünlerine kadar Kalkan’ı bu denli turist çeken bir ilçe kılan sizce neler? Elbette, Kalkan’da yapılacak bir sürü hobi ve gezilecek mekanlar!
Peki, Kalkan’da gezilecek yerlere birlikte

Devamını Oku
KALKAN TATİLİNİZDE YAPILACAKLAR LİSTESİ