KALKAN / KALKAN'DA YAPILACAKLAR
05 Oca 2019

KALKAN'DA AKTİVİTE

Kallkan tatilinizde farklı aktiviteler yapmak istemeniz durumunda Günlük Tekne Turları, Yakamoz Tekne Turları, Jip Safari Turları, Saklıkent Kanyon Turları, Meis Adası Turları, At Biniciliği, Scuba Diving Su Altı Sporları sizlere sunacağımız öneriler arasında yer almaktadır.

Kalkan'da farklı damak zevklerine hitap eden dünyanın bir çok mutfağından değişik lezzetler sunan, her biri birbirinden farklı manzarlar eşliğinde hizmet veren 200'ün üzerinde restauranttan bütçenize ve zevkinize göre günün her öğününde faydalanabilirsiniz. Kalkan bütün doğal ve tarihsel güzelliklerinin dışında restaurantları ile ün kazanmış bir turizm bölgesidir. Özellikle her biri ayrı bir manzaraya sahip olan teras restaurantlardan birisinde romantik bir akşam yemeğini tavsiye etmektediyiz. Eminiz ki çok memnun kalacaksınız.
Akşam yemeğinden sonra eğlenceli bir zaman geçirmek isterseniz kasaba merkezinde ve limanda bulunan bar ve gece klüplerinden bir tanesinde dünyanın bir çok farklı bölgesinden gelen yerli ve yabacı turistler ile yanyana eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Kalkan'da kaldığınız her gün villanızın havuzundan yıldızları izlemenizi tavsiye ederiz. Yunan Mitolojisinde Dünyanın Yıldızlara En yakın olduğu yer olarak adlandıran Kalkan'da bu güzel tecrübeyi edinmenizi isteriz.

Firmamız sizlere bu alışıla gelmiş den farklı olan tatilde, Villa Kiralama, Hava Alanı Yolcu Karşılama, Araç Kiralama, Tekne, Doğa ve Tarih Turları, Uçak Bilet Satışı, Bahçenizde Ayarlanacak olan Mangal Partisi gibi bir çok konuda yardımcı olacaktır. Önceliğimiz misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

KALKAN'DA YAPILACAKLAR

İlginizi Çekebilir
KALKAN TATİLİNİZDE YAPILACAKLAR LİSTESİ

KALKAN TATİLİNİZDE YAPILACAKLAR LİSTESİ