GENEL / VİLLA TATİLİ
05 Oca 2019

ISITMALI HAVUZLU VİLLALAR

Size özel, ısıtmalı havuzunuza serinletici bir dalışa ne dersiniz?

Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villalarımızdaki havuzlar, suyu 3 ° C ila 5 ° C daha sıcak hale getiren bir özel bir su pompası ile donatılmıştır. En yoğun yaz aylarında sıcak hava nedeniyle havuz ısıtması kapatılır. Umarız su zaten yeterince sıcak olacak!

Villa Kalkan'da tüm villalarımız özel yüzme havuzuna sahiptir. Bunların bazıları su sıcaklığının daha serin olduğu mevsim tatillerinde onları özellikle çekici bir seçenek haline getiren havuz ısıtıcısının cazibesine sahiptir.

Kalkan'daki en lüks Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villalardan birinde konaklayın ve tatil hayalinizi gerçekleştirin. Villalarımız benzersiz, şık ve seçkindir.

Koleksiyonumuzdaki her villa uzman ekibimiz tarafından şahsen denetlenmektedir. Ayrıntı için keskin bir gözle her villanın her yönünü öğreniriz.  Yerel çevreyi çok iyi tanıyoruz ve soruları cevaplamak, tavsiyelerde bulunmak ve hatta tatillerini planlamakla ilgili konuklarımıza yardımcı olmak konusunda çok yetkili ve eminiz. Müşterilerimizin bir villa rezervasyonu öncesinde, mükemmel eşleşmeyi sağlayabilmek için öncelikleri ve şartlarını her zaman göz önüne alırız.

Villa Kalkan, Kalkan'da ısıtmalı havuzlu mükemmel villalar kiralama imkanı sunmaktadır. Unutulmaz bir tatil için en iyi villalar! Kişisel fiyat teklifi için mutlaka bizimle iletişime geçin.Kalkan'ın kalbinde veya kalabalık şehirden uzakta yer alan villalar, çekiciliği ve karakteriyle sizi baştan çıkaracaktır.

Tatiliniz için doğru tatil mekanını bulmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve pek çok web sitesi aracılığıyla arama, zaman alıcı ve kafa karıştırıcı ve hatta çok yorucu olabilir. Ve elbette, güvenilir bir şirketle çalıştığınızdan emin olmak istersiniz. Hedefimiz doğru villa kiralama seçiminde size yardımcı olmak için size sunduğumuz tüm villalar hakkında ayrıntılı bilgi biriktirerek size eşsiz, kişisel bir hizmet sunmaktır.

Yüzmek sadece bir yaz etkinliği olmak zorunda değildir.  Isıtmalı bir yüzme havuzuna sahip özel bir villa kiralarsanız, bütün bir yıl rahatlıkla yüzebilirsiniz.Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villalarımızda elektrik, şu, tüpgaz, temizlik, havuz ve bahçe bakımı giderleri ücrete dahildir. Villalarımız haftada 1 kez temizlenmektedir. Havuz ve bahçe bakımı günde bir kez sabah veya akşam görevliler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Aradığınız Isıtmalı Havuzlu Kiralık Villayı bulmak için lütfen web sitemizi araştırın. Konaklama seçiminde herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa veya son dakika tekliflerimiz hakkında bilgi almak isterseniz lütfen deneyimli ve güleryüzlü ekibimizden biriyle sohbet etmek için bizi arayın.

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin