GENEL / VİLLA TATİLİ
15 Ara 2021

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Balayı, her çiftin dört gözle beklediği mükemmel bir tatildir ve bu tatilin her anı keyifli geçer. Ancak öncesinde biraz planlama gerekir. Balayını Fethiye’de geçirmek isteyenlerin önünde karar vermeleri gereken bazı noktalar vardır. Lüks bir kiralık villada kalıp nasıl tasarruf edilir, Fethiye’de gezilecek yerler neresidir, hangi ayda gidilmelidir gibi pek çok soruyu cevaplamak gerekir. Bu sebeple bu metinde Fethiye’de mükemmel bir balayı geçirebilmeniz için gezmeniz gereken bazı yerlerden bahsettik.

Fethiye’de geçireceğiniz balayını erkenden organize edin

Fethiye’de gezilecek pek çok yer vardır ve bu sebeple planlamaya ne kadar erken başlarsanız o kadar iyidir. Tıpkı etkinlik alanları ve mekanların hızlı rezervasyon yapması gibi uçak bileti alırken de buna dikkat etmeniz gerekir. Kaç günlük bir balayı istediğinize, düğünden önce kaç gün hazırlamanız gerektiğine karar verin. Büyük günden sonra yetişmek için kendinize bir veya iki gün verin Daha sonra balayınız için kaç gününüz olacağını belirleyin. Mümkün olduğunca erken rezervasyon, size en iyi fiyatı ve uygunluk seçeneklerini sunacaktır.

Fethiye balayınız boyunca gezebileceğiniz yerlerin sınırı yoktur. Fethiye’de Kordon Boyu, Paspatur Çarşısı, Fethiye Arkeoloji Müzesi, Amintas Kaya Mezarları ve Thelmessos Antik Kenti, Fethiye Kalesi, Af Kule Manastırı Harabeleri, Gizlikent Şelalesi, Tlos Ören Yeri, Yaka Şelalesi Şelale Park, Katrancı Koyu Tabiat Parkı, Yeşilvadi Doğa Park Yanıklar, Pastoral Vadi, Kadyanda Antik Kenti, Pınara Antik Kenti ve Letoon Antik Kent gibi gezilecek pek çok yer vardır.

Fethiye’deki balayınızda denize girmenin tadını çıkarın

Düğünden hemen sonra balayı yapmak geleneksel olsa da bunu yapmanız gerektiğini söyleyen bir kural yoktur. Aslında birçok çift düğün ve resepsiyondan sonra birlikte seyahat etmeden önce nefes almayı tercih ediyor. Yine de rezervasyonları önceden planlamak ve onaylamak söz konusu olduğunda balayı planlarınız üzerinde işlem yapmanız önemlidir. Düğününüz hangi ayda olursa olsun Fethiye’ye yaz aylarında gitmek çok daha keyiflidir. Böylece denizde bol bol yüzebilir ve açık alanların keyfini daha çok çıkarabilirsiniz.

Fethiye, plaj ve koy bakımından oldukça zengin bir ilçedir. Çalış Plajı, Şövalye Adası, Help Beach and Yacht Club, Sea Me Beach, Gemile Plajı, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi gibi birçok plajda keyifli vakit geçirmeniz mümkündür.

Fethiye’deki balayınızı unutulmaz hale getirmenin yolu: villa kiralamak

Balayı, çiftlerin birlikte kalabalık uzak vakit geçirmek istediği ve biraz mahremiyete ihtiyaç duydukları bir zamandır. Bu sebeple balayı için Fethiye kiralık villaları için arasında bir araştırma yapmak isteyebilirsiniz. 

Fethiye en güzel balayı villaları arasında seçim yapmak için https://villakalkan.com.tr/fethiye web sitesine girebilir ve tüm seçenekleri inceleyebiliriz. Seçim sürecinde size yardımcı olabilmek için her an bir telefon uzağınızdayız.

 

 

 

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Marmaris'te Nerede Kalabilirsiniz?

Marmaris'te Nerede Kalabilirsiniz?