GENEL / VİLLA TATİLİ
05 Oca 2019

EVCİL HAYVAN İZİNLİ VİLLALAR

Evcil Hayvan İzinli Villa

Hayvanlar, insanların en sadık dostu ve sırdaşıdır. Evcil hayvan sahibi olanlar, diğer hayvan severlerden daha duygusal ve sahiplenici özellikleri nedeniyle, her an evcil hayvanlarının iyi mi, aç mı ya da güvende mi olduğunu teyit etmek isterler. Ancak, Senelik izne ayrılan veya tatil yapmak isteyen evcil hayvan sahipleri, çok sevdikleri evcil hayvanlarını terk edip ya da birine emanet ederek tatile gitmek istemeyerek, evcil hayvan kabul eden otelleri araştırırlar. Tatil planları yapılırken bir çok hayvanseverin önem verdiği konu ise, evcil hayvanlarının tatil süresince nerede ve hangi şartlar altında kalacağıdır.

Evcil hayvan için ekstra ödeme talep eden tatil hizmeti almak istemeyen tatilciler; evcil hayvanlarının kabul edilme şartının olmadığı ve ücretsiz olan bir tatil isterler. Evcil hayvanı olan kişiler tatile çıkacakların da otel seçimlerinde evcil hayvan izni kriterinin yanında evcil hayvanına özel hizmet aramakta olup, eğer ki bu izin ve hizmet yok ise konaklama yapmamaktadırlar. Bu nedenle, Hayvansever tatilciler, evcil hayvanlarını da yanlarına alarak tatil yapabileceği tatil turlarına ya da otel arayışlarına girer.

Hayvanları korumaktan ve onları villalarımız da konaklamaktan mutluluk duyacak , villalarımız da konaklayacak olan misafirlerimiz için evcil hayvan izinli villa konsepti oluşturmuş bulunmaktayız. Otellere kıyasla, evcil hayvan izinli villalarımız da, kişiye özel tatil hizmeti sunulmasının yanında, otel konforunda tüm stresinizi sessizliğe kapılarak atabilir, evcil hayvanınızın da daima gözünüzün önünde olmasını sağlayarak, huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. Evcil hayvanı olan misafirlerimizin bildirmesi üzerine, evcil hayvanların ihtiyacı olabilecek tüm eşyalar temin edilerek, hem onların hem de misafirlerimizin rahatı sağlanır. Eğer sizin ve sevdiğiniz hayvanınızın "özel" bir tatile ihtiyacı var ise, sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayabilir, konu ile ilgili daha çok bilgi alabilirsiniz.

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin