GENEL / VİLLA TATİLİ
05 Oca 2019

EKONOMİK KİRALIK VİLLALAR

Kış veya yaz, ilkbahar veya sonbahar fark etmeksizin iş stresinden uzaklaşmak, okuldan sonra dinlenmek veya aşklarına ikinci baharı getirmek isteyen çiftlerin; tatil planları kurarken en büyük kriterleri bütçeleridir. Tatil denildiğinde özel bir adada lüks bir tatil programı da gelebilir, çadırda mangal da. Peki ya özel bir alanda her şey dahil özel bir tatil programının ekonomik olduğu söylenirse?

Belki de çoğu kişi, inanmayacaktır. Ancak, Otellerdeki yoğun insan sirkülasyonundan bıkan, aylar öncesinden hiç görmeden iyi diye alınan tatil rezervelerinden pişman olan, otellerin resimlerine bakıldığında dev havuz görülen ancak gidildiğinde resimdeki havuzla alakası olmayan küçük havuzlarda yüzmeye zorlanan tatil programlarından sıkıldıysanız, ailenizin islami bir ortamda tatil yapmasını arzuluyor ve tatil için çok fazla bir bütçe ayıramıyorsanız, ekonomik villa tatilini daha önce hiç duymadığınızın kanıtı demektir. Bugün bu yazımızda, Villa Kalkan olarak sizlere, en ekonomik tatil nasıl yapılır?

Uygun tatil programları, islami tatil gibi arayışlarınızın tek cevabı olan ekonomik villa tatilinden bahsedeceğiz. Ekonomik villa tatili , diğer tatil çeşitlerinden ve düzenlenen turlardan farklıdır. Tur süresi gibi kısıtlama olmaz, siz ne kadar isterseniz o kadar süre villalarda kalabilirsiniz. Kalabalık bir aileniz var ise, otellerde kişi başı ücretlendirme nedeniyle yüksek meblalar ile tatil yapmak zorundasınız. Ancak, Kiralık villaları tercih ederek, kalacak kişi sayı fark etmeksizin günlük veya haftalık ücret ödersiniz.

Bu doğrultuda, Hem kafa dinleyerek gözden uzak olmak, hem bütçenize uygun bir tatil yapmak istiyorsanız, ekonomik villa tatili size göredir. Ekonomik villa tatilinin avantajlarına ek olarak; Oteller gibi ortak kullanılması gereken havuz, jakuzi, yemek bölümü gibi alanlar, ekonomik villa tatili ,balayı villa tatili gibi diğer villa tatillerinde ayrı bir şekilde sizin kullanımınıza özel olarak hazırlanır. Villa tatilinin diğer tatil türlerine göre en uygun bütçeyi sunmasının yanında, otellerde çok fazla insanın kullanmış olduğu; havuz deniz gibi alanlarda, sirkülasyon nedeniyle sağlık problemleri yaşamanız engellenmiş olacaktır. Yaz kış fark etmeden, tatil ihtiyacınızı doğru bir programlama ve bütçe ile ekonomik villalarda karşılayabilirsiniz. Otellerdeki gibi yüksek rakamlar ödemeden, Nisan, Mayıs, Eylül gibi aylarda da diğer aylarda uygun fiyatlı tatil seçenekleri için kişiye özel villa tatili programlarına göz atmanızda fayda var.

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin