GENEL / VİLLA TATİLİ
05 Oca 2019

DOĞA İÇERİSİNDEKİ VİLLALAR

Villa tatilleri, otel hayatının stresini geride bırakmanıza ve bunun yerine evinizden uzakta kendi küçük evinizin rahatlığında dinlendirici bir molanın keyfini çıkarmanıza izin verir.

Villa Kalkan'ın Doğa Manzaralı Kiralık Villalarında kalmak, güzel bir ortamda kaliteli zaman geçirmek ve doğa ile birlikte olmak demektir.  Doğa Manzaralı Kiralık Villalarımız panoramik manzaranın yanı sıra size alan ve konfor sunmaktadır.Misafirlerimiz, en çok tatil villalarımızın oturma odasından gelen çarpıcı manzarayı beğeniyorlar ama aynı zamanda Kalkan'ın sahil şeridinin iyi korunmuş güzelliğini de seviyorlar. Şüpheniz varsa, villalarımızda tatil keyfini yaşayanların yorumları için misafir defterimizi kontrol edin.

Kalkan'da kalıyorsanız, ayrı bir dünyayı keşfediyorsunuz demektir. Burada zaman yalnızca gökyüzünün ışığı, doğanın sesleri ve renk tonları ile ölçülür, başka hiçbir şey yoktur.Doğa Manzaralı Kiralık Villalarımız serinletici bir mola vermek isteyenler için, bu toprakların kokuları ve lezzetleri ile şımartılmak isteyenler ve güzel manzarayı seyretmek isteyenler için idealdir.Kataloğumuzdaki her villanın kendine özgü bir cazibesi vardır. Kalkan'da villa kiralamak için en iyi villaları seçtik: plaj evleri, kendi özel havuzlu villalar, rahat yazlık evler ve daha fazlası.

Buraya bağımlıyız ve Kalkan'da en iyi tatilinizi yaşayacağınızdan emin olmak istiyoruz. En çok sevdiğimiz şey bu toprakların güzelliğini misafirlerimizle paylaşmak. Sunduğumuz, villaların içinde hissedeceğiniz özel bir atmosfer. Kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz villalar kiralamak için mümkün olan en iyi konforla döşenmiştir. Kiralanacak lüks doğa manzaralı villalarımız, Kalkan'ın harika manzaralarını seyretmenin şık bir yoludur.Doğa Manzaralı Kiralık Villalarımızda elektrik, şu, tüpgaz, temizlik, havuz ve bahçe bakımı giderleri ücrete dahildir. Villalarımız haftada 1 kez temizlenmektedir. Havuz ve bahçe bakımı günde bir kez sabah veya akşam görevliler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Evinizde sahip oldugunuz tüm konforla tatilinizi ailenizle birlikte geçirmek ve Türkiye'nin en büyüleyici ve güzel yerini keşfetme şansına sahip olmak paha biçilemez.Her birinizin mükemmel konaklama alternatiflerini bulmasını istiyoruz. Villa Kalkan'daki Doğa Manzaralı Kiralık Villalarımızdan birinde unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız.

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin