GENEL / VİLLA TATİLİ
05 Oca 2019

ÇOCUK HAVUZLU VİLLALAR

Çocuk Havuzlu Villa Tatilin gelmesini dört gözle bekleyenler bir tek yetişkinler değil elbette. Çocuklarımızın eğlencesi neşesi bizlerin de neşesidir. Tatile gitmek için kalan günleri sayan çocuklar için en önemli tatil eğlencesi havuzdur. Tüm sene okul sınav ev üçgeninde yorulan çocuklar, enerjilerini atmak için heyecanla okulların tatil olmasını bekler. Okul sonu karnelerini alan çocuklar ise, büyük sevinçle ailelerine karnelerini götürerek , tatil için hazırlık yaparlar.

Tahmin edildiği üzere, çocuklar en çok denize girmeyi değil, havuzda yüzmeyi, havuza atlamayı sever. Havuza atlamak, aquaparklardaki çeşitli oyuncaklara bayılan çocuklar için havuz bir tatilin olmazsa olmazlarındandır. Aileler de hem kendileri hem de çocuklarının ; mutlu olması için havuzlu otelleri seçmeye meyillidir. Ancak, otellerin temizlik eksiklikleri gibi bir takım nedenden ötürü çocuklar; kolayca rahatsızlanabilmekte, ve tatil zehir olabilmektedir.

Çocuk havuzlu villalarımız için aynı durum geçerli olmayıp, kişiye özel villa ve çocuk havuzlu villa tahsis etmekteyiz. Çocuklu ailelerin ; son yıllarda en çok tercih ettiği çocuk havuzlu villalar da, aileler turist gibi yabancı kişiler olmadan birlikte tatil yapabilmenin ve konforun tadını çıkartmaktadır. Çocuk havuzlu villar da yetişkinler çocukları ile daha rahat vakit geçirebilmekte ve birlikte doyasıya eğlenebilmektedir. Çocuk Havuzlu Villalarımız da, şezlong şemsiye, dışarıda bulunan duş alanı gibi tüm gerekli malzemeler özenle seçilmiş olup, çocuk havuzlarımız villanın her yerden görülecek şekilde konumlandırılmıştır.

Çocuklarımızın; kaza vb gibi geçirme olasılıklarına karşı ; villada bulunan tüm teknolojik veya diğer eşyaların kontrolleri her zaman tarafımızdan düzenli periyotlar ile yapılmaktadır. Çocuklarımıza kaza, düşme gibi durumlarda hemen müdahale edilmek üzere, ilkyardım çantaları ve ilaçlar villalarımızda kullanılmak üzere eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Çocuk havuzlu villa da çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir tatil yapmak ve çocukları ile güzel anılar birikirmek isteyen ailelerin; gözdesi olan villalarımız daima yaz/kış her mevsim hizmetinize açıktır. Tatilinizin, otel standartlarının üzerinde olmasını istiyor, ve ailenizle baş başa tatil yapmak istiyorsanız, sitemizde bulunan irtibat telefonlarından ve mail aracılığı ile bizlere her zaman ulaşabilir, tatiliniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin