GENEL / VİLLA TATİLİ
05 Oca 2019

KIŞ AYLARINA UYGUN VİLLALAR

Tatil dendiğinde, kardan denize, paraşütten jet skiye uzanan bir dizi aktivite gözümüzün önüne gelir. Her mevsimin ülkemizde ayrı bir güzelliği ve özelliği olduğunu bilen vatandaşlarımız ve turistler, kış aylarında da tatil beldelerini akın akın doldurmaktadır. Öyle ki, Kış mevsiminde beyaz gelinlik misali, her yeri kaplayan kar ile kış tatili sezonu açılmakta ve kış tatilcileri tatil yapmak için Türkiye'nin dört bir tarafına gitmektedir.

Kışın yağmur ormanlarında dolaşmak isteyenler Karadeniz'e veya Akdeniz'e, kardan adam yapmak ve kayak yapmak isteyenler ise Bolu ve Doğu kentlerine akın etmektedir. Kış turizminin ilk günlerinde oluşan talep yoğunluğu fiyatlara da yansıyarak kış tatili yapmak isteyen kişilerin, bütçelerine uymamaktadır. Bu nedenle, Villa Kalkan olarak bizler, Kış tatilini güzel değerlendirmek isteyen, unutulmaz anılar ile dönmek isteyen ve daha ekonomik bütçeli tatil isteyenler için, kış aylarına uygun villaları tatilcilerin kullanımına sunduk.

Kişi başı ücret ödemelerine son veren kış aylarına uygun villa ekonomik olması nedeniyle ziyaretçilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Kış otellerinden hiç bir farkı bulunmayan kış aylarına uygun villalarımız da tatilcilerimiz, kişi başı ücret ödemeden tatillerini çok uygun bir fiyata yapabilirler. Ev konforu sunan villalarımız da, tüm ihtiyacınız olacak eşyalar bulunmaktadır. Peki aileler neden kış aylarına uygun villa tatili seçeneğini tercih edilmeli? Bu sorunun cevabı olarak, kış tatilinde en uygun bütçe ile yapılabilecek olan tatil seçeneği olduğu için aileler tarafından tercih edilmektedir.

Sessizlik ve kalabalıktan uzakta kalmak isteyen tatilcilerin, doğa ile iç içe kalmak istediklerini önemle dikkate alan Villa Kalkan olarak bizler, kış tatilinizi dinlenerek geçirmeniz için gerekli tüm kriterleri sağlamaktayız. Güvenli villalarımız ile, evcil hayvanlarınız ve eşyalarınız her an 7/24 güvendedir. Otel odasından çok daha fazlasını sunarak, doğanın temiz kokusunu almak, toprakla bütünleşmek ve romantik günler için her zaman yanınızdayız. Ekonomik paketlerimiz ile balayı çiftlerin de gözdesi olan kış aylarına uygun villalarımız ile sizleri ağırlamaktan gurur duyarız. Kış aylarına uygun villalarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya rezervasyon işlemlerini tamamlamak için sitemizdeki numaralardan bize ulaşabilir, ya da mail gönderebilirsiniz.

VİLLA TATİLİ

İlginizi Çekebilir
Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Fethiye Tatiliniz İçin Doğru Villayı Seçin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Doğanın Muhteşemliğini Tatilde Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Fethiye’de Mükemmel Bir Balayı İçin Gezilecek Yerleri Keşfedin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin

Yüksek Konforlu Butik Otellerde Muhteşem Tatiller Geçirin