Ne Aramıştınız ?

BLOG

VİLLADA TATİL İLE İLGİLİ BİLGİLER

KALKAN'DA TATIL

Kalkan'da yapılacaklar için sizlere ilk önerimiz Akdeniz’in en temiz koylarından birisi olan ve yıllardır Mavi Bayrağını hiçbir şekilde kaptırmayan Kalkan Koyunda bir tekne turu yapmanız olacaktır. Koyun her köşesinde mavinin ve yeşilin binlerce farklı tonları ile karşılacaksınız. Kalkan limanından günlük olarak kalkan tekneler ile yapılan turlarda Kaputaş Plajı, Mavi Mağara, Fırnaz Koyu, Adalar ziyaretleri ile birilikte farklı bir çok irili ufaklı koylar ziyaret edilecektir. Firmamız bütçenize uygun olan tekne turları için farklı seçenekleri size sunmaktadır.

Kalkan Çevresinde bulunan plajlar her biri ayrı güzelliklere sahiptir. Kalkan Halk Plajı, Kaputaş Plajı ve Dünyanın en uzun plajlarından bir tanesi olan Patara Plajları güzel ve güneşli bir gün geçirmek adına ziyaret edilmesi gereken yerlerden birisidir. Ayrıca Kalkan Koyunun farklı bölgelerinde bulunan bir çok beach clup’dan faydanalabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kalkan Çevresinde ziyaret edilecek bir çok farklı bölge bulunmakta olup Antik Likya yolu yürüyüşü yapabilirsiniz. Tarihi mekanklara ilginiz var ise bölgede ziyaret edilecek yerlerin başından Patara Antik Kenti gelmektedir. Antiphellos Antik Kenti, Xanthos Antik Kenti, Myra Antik Kenti, Simena Antik Kenti ve Kekova çevrede ziyaret edilecek tarihi yerlerin başlarında gelmektedir.